Novým ředitelem Seniorcentra je Michal Jedlička, ale ne na dlouho. Proč?

Foto: Město Opava

OPAVA – Po rezignaci ředitele Seniorcentra Opava Radima Křupaly v červenci letošního roku organizaci dočasně řídila vedoucí Domova sv. Kateřiny Michaela Redrová. Náměstek Michal Kokošek uvedl, že z organizačních a provozních důvodů bylo třeba přechodnou dobu ve vedení ukončit. Rada města do čela domova jmenovala na dobu určitou Michala Jedličku.

Jedlička již jako ředitel Seniorcentra působil a to v letech 2016 – 2018, kdy nastoupil do funkce náměstka primátora, kterou zastával v letech 2018 – 2022. Vzhledem k tomu, že má s vedením organizace zkušenosti, byl právě on jmenován ředitelem do doby, než bude vypsáno a ukončeno výběrové řízení na nového ředitele.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Seniorcentrum Opava je příspěvková organizace Města Opavy, která zabezpečuje bytové, sociální a další služby především seniorům a osobám se zdravotním postižením. V únoru roku 2020 se zařízení rozšířilo o nový ubytovací dům Penzion IV. v opavské Hálkově ulici s kapacitou 52 bytů. Dnes organizace Senior centrum Opava disponuje 163 nájemními byty ve čtyřech budovách v Kateřinkcáh.