Hasiči na Blanensku otevírají své stanice veřejnosti

Foto: HZS JMK

BRNO-VENKOV,BLANSKO – Hodně lidí mívá zájem navštívit hasičské stanice přístupné pro veřejnost ve Dnech otevřených dveří.

Máte jedinečnou možnost navštívit územní odbor Blansko a prohlédnout si tak prostory, odkud hasiči vyjíždí k událostem. Ve dne 30. září budou od 9 do 14 hodin zpřístupněny všechny tři profesionální stanice Blansko, Boskovice a Kunštát. „Přijďte mezi nás, rádi Vás uvidíme.“ napsali hasiči na své stránce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Územní odbor Brno-venkov si připravil program a pozval své bývalé kolegy na společné setkání. Všechny bývalé příslušníky a občanské zaměstnance HZS ČR přivítal ředitel územního odboru a po úvodních slovech je provedl po celé nové hasičské stanici v Rosicích, která byla dostavěna právě v tomto roce. Pro všechny zúčastněné bylo připraveno malé občerstvení. Všichni si toto milé setkání pochvalovali, že se mohli zase po delší době sejít a zavzpomínat na zážitky, které jim tato rozmanitá práce přinesla.