Řidička u Bohuslavic narazila do stromu, zranili se tři lidé

Foto: HZS ZK

ZLÍNSKO – Tři zraněné si vyžádala včerejší nehoda mezi obcemi Doubravy a Bohuslavice u Zlína. Za poslední týdny jde už o několikátou nehodu na tomto úseku.

Řidička vyjela odpoledne mimo cestu a narazila do stromu. V autě s ní cestovali ještě dva muži. „Cestujícího na zadní sedačce museli hasiči vzhledem k poškození a poloze vozidla po nehodě vyprostit. Po použití hydraulických vyprošťovacích nástrojů jej hasiči vytáhli na páteřové desce zadní částí vozidla a předali zdravotnické záchranné službě,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Právě muž, který zůstal v autě zaklíněný, utrpěl nejtěžší, středně těžká zranění. „Zdravotnické týmy pacienta s poraněním pánve a obličeje zajistily v rámci přednemocniční neodkladné péče, naložily mu krční límec, imobilizovaly vakuovou matrací, podaly nezbytné medikamenty a transportovaly do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně na urgentní příjem. Do stejné nemocnice, ovšem na traumatologii, záchranáři odvezli řidičku a druhého spolujezdce, kteří utrpěli lehčí zranění v podobě pohmožděných končetin,“ vylíčila mluvčí krajských záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková.

Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření. Místo pak předali Policii ČR, která šetří okolnosti nehody.

Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK