Cestující, blíží se železniční výluka

Foto ilustrační

NÁCHODSKO, RYCHNOVSKO – Cestující vlaku by měli začátkem října lépe plánovat své cesty, důvodem je výluka na trati. Vyjíždět budou náhradní autobusy, ne vždy bude ale zajištěný přestup na navazující spoj.

Od pondělí 2. října do středy 4. října dojde k výluce na trati, konkrétně se jedná o úsek Týniště nad Orlicí – Nové Město nad Metují, Opočno pod Orlickými horami – Dobruška a opačně. Od čtvrtka 5. října do pondělí 16. října bude výluka pokračovat v úseku Týniště nad Orlicí – Opočno pod Orlickými horami – Dobruška a opačně. Vlaky budou nahrazeny autobusy, ty budou vyjíždět podle výlukového jízdního řádu. Přeprava dětských kočárků bude mít přednost před jízdními koly. „Upozorňujeme, že odjezdy jsou v dřívějších časových polohách a příjezdy jsou naopak v pozdějších časových polohách. V Týništi nad Orlicí nemusí být vždy od všech autobusů náhradní autobusové dopravy zajištěn přestup na navazující spoj,“ upozorňuje za Nové Město nad Metují Eva Kupková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.