Cestující, pozor na další výluku

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Výluka se tentokrát týká autobusové dopravy, důvodem jsou stavební práce. Omezení se dotkne jak městských, tak i příměstských linek.

Z důvodu opravy povrchu silnice dojde začátkem listopadu k omezení v dopravě, která se dotkne také cestujících autobusu. Ve dnech 1. až 3. listopadu nebudou obsluhovány zastávky v Žirči, části města Dvůr Králové nad Labem, bude zde totiž pokládán asfaltobeton. Příměstská linka v těchto dnech do Žirče zajíždět nebude, MHD se bude otáčet na zastávce Žireč – Na Borkách, u kapličky. „Pro osoby, které jsou závislé na autobusové dopravě např. kvůli lékařskému ošetření, bude od v těchto dnech v čase 7:00 až 14:00 hod. mimořádně zajištěna doprava automobilem jednotky žirečských dobrovolných hasičů. Občané Žirče mohou v těchto nezbytných případech pro zajištění dopravy kontaktovat velitele hasičů,“ dodává za město Jan Skalický.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.