Výstavba domů a bytů začne již brzy

Foto: Oficiální www města Dvůr Králové nad Labem

TRUTNOVSKO – V lokalitě pod technickými službami vzniká v současné době nová silnice, počítá se také s chodníky, parkovacími místy i osvětlením. Brzy by zde měla začít výstavba, některé pozemky jsou již prodané.

Lokalita Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem, v Seifertově ulici pod technickými službami, je určená pro výstavbu rodinných domů a bytovek, v současné době se zde dokončuje první etapa silničních prací. Jedná se o propojení Nepraktovy a Seifertovy ulice včetně zhotovení chodníků a míst k parkování. Ještě letos by zde měly začít další stavební práce, které budou ale záviset na počasí. Hotovo by mělo být v létě příštího roku, počítá se i s novým veřejným osvětlením a sadovými úpravami. Ve výsledku půjde o investici ve výši třináct milionů sedm set tisíc korun. „Po dokončení této akce budeme mít území kompletně připraveno pro výstavbu. Město v této lokalitě již prodalo čtyři nabízené pozemky a prodej dalších pozemků probíhá,“ dodává starosta města Jan Jarolím.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.