Hasiči během dvou dnů vyjížděli k několika dopravním nehodám

Zdroj: HZS Pardubice

PARDUBICKÝ KRAJ – Za včerejší večer a dnešní ráno došlo hned ke čtyřem dopravním nehodám. V Medlešicích skončilo auto na boku a čtyři osoby se zranily. Pod Vysokým Chvojnem se zase střetla sanitka s autem.

K první nehodě vyjeli hasiči z Chrudimi a Markovic ve večerních hodinách na kruhový objezd u obce Medlešice. Srazila se tam dvě auta. „Jedno z vozidel se při nehodě převrátilo na bok, zraněný řidič byl z vozidla vyproštěn před příjezdem jednotek,“ uvedl mluvčí hasičů Miroslav Polák. Došlo ke zranění čtyř osob a úniku provozních kapalin. Kruhový objezd byl v době řešení nehody uzavřen.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Dnes brzy ráno došlo ke srážce převozní sanitky s osobním autem na křižovatce pod obcí Vysoké Chvojno. Při nehodě nedošlo nebyl naštěstí nikdo zraněn. Hasiči předali místo nehody Policii ČR.

Po šesté hodině ráno spěchaly jednotky z Hlinska k dopravní nehodě dvou aut k obci Kameničky. Jeden z řidičů si stěžoval na bolesti a záchranka ho převezla do nemocnice.

Před sedmou hodinou ráno se střetla dvě auta u obce Janov. Jedno z aut skončilo mimo komunikaci. Došlo ke zranění dvou osob. Na místě nehody řeší policisté dopravu kyvadlově.