Přijďte v neděli na Horní náměstí v Olomouci podpořit olomoucké vozíčkáře

Martin Šafařík

OLOMOUC – Je tu opět předvánoční čas plný kouzel a dobrých skutků. Neděle 26. listopadu bude na Vánočních trzích v Olomouci patřit Spolku Trend vozíčkářů Olomouc. Ten připravil nejen pestrý koncertní maraton, ale můžete ho také podpořit zakoupením punčů na stánku Dobrého místa pro život nebo o pár dní později zakoupením výrobků na charitativním stánku.

„Celý program Vánočního benefičního koncertu startuje na pódiu na Horním náměstí již v 11 hodin a vykopne ho kapela Ema White, která je velkým objevem na olomoucké hudební scéně. Jsou zakladatelé nového hudebního stylu discore, kde kloubí známé hitovky 90. let s prvky elektroniky, rocku a metalu,“ prozradil PR manager spolku a produkční akce Milan Papežík. Obrovskou dávku něhy, předvánoční pohody a klidu svými písněmi přinese duo Kláva. Nestárnoucí hity Voskovce a Wericha, které neodmyslitelně patří k Vánocům, zazpívá všestranný umělec a olomoucký patriot Richard Pogoda. V rámci zastávky svého vánočního turné navštíví Olomouc Martin Šafa Šafařík, semifinalista Československé Superstar 2013. Celý program zakončí kapela Minami, jejichž velký hit Tancuj, zpívej nyní boduje v hitparádách českého rádiového éteru.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

„Vánoční benefiční koncert zakončuje roční cyklus našich akcí, které přinášíme lidem z veřejnosti jako poděkování za jejich letitou podporu, prostřednictvím našich umělců, kteří vystupují pro dobrou věc,“ řekl ředitel Spolku Tomáš Zrnka.

Program Vánočního benefičního koncertu:

  • 11:00 Ema White
  • 13:00 Kláva
  • 14:30 Richard Pogoda
  • 16:00 Martin Šafařík
  • 17:30 Minami

Vstupné na Vánoční benefiční koncert je dobrovolné a přispět můžete do připravených kasiček na čtyřech checkpointech dobrovolníkům, které rozhodně nepřehlédnete. Spolek můžete podpořit také formou DMS na číslo 87777 ve tvaru DMS TKANICKA 30, DMS TKANICKA 60, DMS TKANICKA 90 nebo přispět na transparentní účet č. 1000100014/5500.

Na zahřátí si kupte Dobropunč

Po skončení benefičních koncertů  se od 18:30 hodin přesune na stánek Dobrého místa pro život naproti Edelmannovu paláci duo Kláva a zpestří všem tradiční „punčování“ s Dobropunčem. Trend vozíčkářů však nenabídne jen punče, ale i pár dobrot k zakousnutí.

Charitativní stánek na Dolním náměstí

Ve dnech 30. listopadu až 3. prosince se zaměstnanci sociálního podnikání Trendu vozíčkářů přesunou do charitativního stánku na Dolním náměstí, kde budou prodávat krásné výrobky, které sami vyrobili. Nebude tedy nouze o různé vánoční ozdoby nebo hračky pro děti, které s láskou vyrábí lidé se zdravotním handicapem.