Utrpěl vážné zranění na wakeboardu. Policie hledá případné svědky

zdroj Policie ČR

ČESKOKRUMLOVSKO – Lipenští policisté prověřují případ ublížení na zdraví, který má na svědomí neznámý pachatel. Ve volnočasovém areálu na Lipně utrpěl jeden z návštěvníků při jízdě na wakeboardu vážné zranění. Policie se proto obrací na veřejnost a hledá případné svědky.

K případu došlo v pátek 14. července 2023 okolo šesté hodiny večerní ve volnočasovém areálu Rybar v Lipně nad Vltavou. „Jeden z návštěvníků si zde při jízdě na wakeboardu nárazem do betonového skokanského můstku způsobil zranění, se kterými musel být převezen do nemocnice,“ popsal policejní mluvčí Miroslav Šupík.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Lipenští policisté nyní žádají případné svědky této události, aby se na ně obrátili. Své poznatky mohou sdělit přímo na služebně v Lipně nad Vltavou číslo popisné 75 nebo na telefonním čísle 974 232 760, případně na lince tísňového volání 158,“ dodal policejní mluvčí.

V případě dopadení a prokázání viny hrozí pachateli u soudu trest odnětí svobody až na jeden rok nebo zákaz činnosti.