Zimní stadion se po odmlce opět otevírá a v prosinci už můžete bruslit

Zdroj: Pixabay

SVITAVY – Po uzavření zimního stadionu v loňském roce si opět od prosince můžete přijít zabruslit. Zimní sezóna začíná veřejným bruslením už druhého prosince od dvou hodin odpoledne.

V minulém roce nebyl zimní stadion kvůli opravám otevřen, ale nyní je plně připraven k opětovnému bruslení, které začíná v prosinci. „Sportoviště je možné si pronajmout i individuálně nebo si přijít zabruslit v časech veřejného bruslení. Ve všední dny máme otevřeno od 15 do 17 hodin, ve středu si navíc můžete přijít zabruslit s hokejkou od 18 do 19.30 hodin,“ uvedl Bronislav Olšán ze Sportesu Svitavy. Během sobot a nedělí je provozní doba od 10 do 12 hodin a potom od 14 do 16 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Můžete také zajít na večerní bruslení, a to vždy v sobotu od 18 do 20 hodin. „Vzhledem ke změně technologie a přiřazení úpravy vody doufáme, že se zvýší kvalita námi připravovaného ledu a bruslení si tak budete moci více užít,“ dodal Olšán. Při veřejných akcí je možnost si opět u nás zakoupit něco dobrého k občerstvení. Vlivem nárůstu cen bohužel došlo ke zvýšení vstupného, k dostání budou letos i zvýhodněné permanentky. Na konci sezóny, které je naplánováno na sobotu 17. února, můžete přijít na závěrečný karneval na ledě.