Další omezení dopravy ve Veselí nad Moravou: Tentokrát se opravuje Masarykova třída

Foto: ŘSD

HODONÍN – Od pondělí bude Ředitelství silnic a dálnic opravovat povrch silnice na Masarykově třídě v jízdním pruhu ve směru na Uherské Hradiště. V rámci zlepšování stavu vozovky budou probíhat opravy postupně v omezených úsecích a jejich trvání je odhadováno na několik dnů.

Sotva byla ukončena oprava  jedné silnice ve Veselí nad Moravou, už se bude opravovat další. Od pondělí 27. listopadu bude ŘSD opravovat komunikaci I/55 na Masarykově třídě v jízdním pruhu ve směru na Uherské Hradiště. Plánované práce zahrnují frézování asfaltového povrchu a následnou opravu výtluků. Pracovní místo bude řádně označeno a podle potřeby bude pro zvýšení bezpečnosti instalován dočasný semafor. Důkladná oprava částí této komunikace bude přínosem pro všechny uživatele silnice. Děkujeme za trpělivost a pochopení při provozu v nadcházejících dnech,“ uvedlo ŘSD.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.