Srážka aut u Pocoucova. Čtyři lidé skončili v nemocnici

Foto: Policie ČR

TŘEBÍČSKO – Čtyři zraněné si vyžádala nedělní nehoda u Pocoucova na Třebíčsku. Způsobila ji řidička Fordu, která nezvládla zatáčku a následně se střetla s protijedoucím autem.

K nehodě došlo v neděli 26. listopadu po jedné hodině odpoledne na silnici ve směru na Rudíkov. „Řidička vozidla Ford Mondeo při projíždění mírné zatáčky dostala smyk a vyjela do protisměru, kde narazila do kovových svodidel, od kterých se automobil odrazil zpět na silnici, kde došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem VW Golf,“ popsala průběh nehody mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Při nehodě se zranila řidička Fordu, zranění utrpěl i druhý řidič a jeho dvě spolujedoucí. „Všichni byli zdravotnickou záchrannou službou převezeni na ošetření do třebíčské nemocnice,“ doplnila mluvčí. Alkohol policisté u řidičů dechovými zkouškami vyloučili. Škodu na vozidlech předběžně odhadli na 150 tisíc korun. Příčinu a všechny okolnosti nehody policie dále šetří.