Rožnovské náměstí se promění na koncertní síň, chybět nebudou ani koledy

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – V první polovině prosince si pro vás město připravilo to pravé adventní setkávání. Každý den od 15 do 18 hodin pro vás budou připraveny dobroty doplněné zvukem koled, každý druhý den se můžete těšit na jeden koncert.

Dnes náměstí rozezněla Moka, vlastním jménem Monika Byrtusová, která vládne hravými, melodickými písněmi. Doprovází ji její muž Karol, který zpívá slezským nářečím. Hudebně mají nejblíž k folku.

Ve středu 6. 12. vás roztančí Cimbálová muzika Aldamáš, kterou tvoří jeden manželský pár, jeden sourozenecký pár a violista.

Pátek 8. 12. bude patřit skupině Michal Tučný revival, která přinese zábavnou vzpomínku na velkou osobnost a nezapomenutelnou legendu českého country.

Pondělí 11. 12. na vás čeká akustický folk v podání Darebandu, kteří zpívají písničky inspirované tradicí valašských hudců a muzik.

Ve středu 13. 12. si zazpíváte koledy s hudební skupinou Fourband. Ta je zajímavá tím, že jedním z hudebních nástrojů, které používá, je tradiční indický sitár.

V poslední den, pátek 15. 12. bude největší překvapení na konec. Přijede totiž jedna z největších hvězd slovenské hudební scény Jana Kirschner.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.