Vyškovská policie hledá svědky dvou dopravních nehod a roztržitou řidičku

Foto: Policie JMK

VYŠKOV – Vyškovští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při šetření dopravní nehody, ke které došlo ve Vyškově v ulici Sídliště Osvobození o Vánocích. Policisté také hledají mladou řidičku, která po nabourání Škody Oktavie  ve Slavkově u Brna nechala na místě nehody vzkaz, ale se špatným telefonním číslem.

V úterý 19. prosince  v čase mezi 14:50 a 16:45 hodin došlo ve Slavkově k dopravní nehodě. Někdo poškodil Škodu Octavii zaparkovanou v ulici Boženy Němcové. Za stěračem poškozeného vozidla byl nalezen vzkaz s telefonním číslem, které však patřilo někomu, kdo neměl s nehodou nic společného a vzhledem k bydlišti neměl ani vazby na místo nehody. „Na místě nehody policisté zjistili, že do blízké trafiky přišla v tu dobu mladá slečna kolem 20 let, aby si vypůjčila tužku a papír na napsání vzkazu. Žádáme zmíněnou slečnu popřípadě další svědky dopravní nehody, aby kontaktovali vyškovské dopravní policisty na telefonu 735781738, popřípadě na lince 158,“ uvedla policejní mluvčí Alice Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vyškovští dopravní policisté dále žádají veřejnost o pomoc při šetření dopravní nehody, ke které došlo ve Vyškově v ulici Sídliště Osvobození. V době od 26. prosince 8:00 hodin do následujícího dne 12:15 hodin někdo naboural vozidlo BMW zaparkované u domu č. 769/49a před centrální kotelnou. „Pokud jste byli svědkem této nehody, přivítáme informace na tísňové lince 158 nebo na telefonu 735781738. Děkujeme za spolupráci,“ vyzvala Musilová.