Brno iD vylosovalo patnáct šťastných výherců vánoční soutěže

Ilustrační foto

BRNO – E-shop městských služeb Brno iD uspořádal vánoční soutěž o hodnotné ceny, do které se zapojilo téměř dvanáct tisíc uživatelů. Z nich vylosoval patnáct šťastlivců.

Mezi cenami byly tři roční předplatní jízdenky na brněnskou městskou hromadnou dopravu, tři zpáteční jízdenky na lodní dopravu mezi Bystrcí a Veverskou Bítýškou, tři vouchery na služby STAREZ – SPORT a tři poukazy do zoo a hvězdárny. Celková hodnota cen je 17 555 korun, šťastní výherci byli obeznámeni emailem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Cílem akce bylo zvýšit povědomí o výhodách plných účtu Brno iD a přispět k tomu, aby jejich počet vzrostl. „Aktuálně využívá full účet na e-shopu městských služeb více než 363 tisíc osob, přičemž celkový počet registrovaných uživatelů již sahá skoro k 530 tisícům,“ uvedla zastupitelka pro oblast inovací a spolupráce s výzkumnými organizacemi Anna Putnová.