Velká rána pro Klímovy z Ulice. Fatální komplikace Ivina těhotenství

V divácky oblíbeném seriálu Ulice, se od začátku roku řeší nečekané těhotenství u Klímových. Pro Ivu a Vítka byla zpráva, že spolu čekají další dítě, obrovským šokem, protože Iva si do poslední chvíle myslela, že je vzhledem ke svému věku v přechodu. Jen co to ti dva vstřebali, přijde další šok, mnohem větší než ten před měsícem. Lékař totiž bude mít pro Ivu špatnou zprávu…

Téměř všechny divačky denního seriálu Ulice na TV Nova nyní se zájmem sledují příběh Klímových, u kterých je od druhého lednového dne tématem číslo jedna radostná novinka. Pravda, pro Ivu (Hana Baroňová) s Vítkem (Filip Čapka) zpočátku příliš radostná nebyla. Oba to museli nejprve vydýchat, neboť ani jeden z nich nepočítal s tím, že by mohli mít ještě čtvrtého potomka. Jsou ve věku, kdy by se pomalu mohli stát prarodiči a rozmazlovat vnoučata. Místo toho se dozvěděli, že Iva je opět těhotná, byť vše nasvědčovalo tomu, že jí nastává menopauza.
Osud je tak postavil před hodně těžké dilema. Ukončit toto těhotenství předčasně, anebo dát dalšímu životu přeci jen šanci? Je jim, kolik jim je, pro další přírůstek do rodiny u nich momentálně ani nepanují nejideálnější podmínky. Oba podnikají a mají se co ohánět, aby vyšli s penězi. Když se doma sejde celá rodina, byt praská ve švech. A nezanedbatelné nejsou ani výdaje spojené s jejich dalšími potomky, zejména dospívajícími Anežkou (Karolína Lipowská) a Michalem (Karel Klement). Na holičkách ale nechtějí nechat ani dospělou Báru (Eliška Bašusová), která se rozhodla pro studium na vysoké škole, a navíc se po letech opět vrátila do rodného hnízda.
Nebylo to snadné rozhodování. Iva a Vítek se nakonec přeci jen dohodli, že budou mít další miminko. Radostnou novinku si prozatím chtěli nechat jen pro sebe, jenže shodou náhod to jejich děti odhalily.
Michal a Bára nejprve zalapali po dechu, pak ale překvapivou informaci přijali celkem v pohodě. Dokonce se začali na dalšího sourozence i těšit. Ano, také pro ně to bude znamenat velké změny. Ovšem co na tom, když je čeká něco tak skvělého, jako je narození dalšího člena jejich rodiny? Už teď se baví vymýšlením jména. Zároveň se snaží ulevit nastávající mamince, na kterou doléhají plnou měrou těhotenské nevolnosti i únava. Iva se tento týden chystá na další pravidelné vyšetření, jestli je u ní vše v pořádku. Přeci jen je už v kategorii starších rodiček, a tak jí její lékař věnuje větší pozornost, aby se včas podchytily případné komplikace. Ty nyní bohužel nastanou. A jak se ukáže, jsou pro Ivino těhotenství fatální. Pro Ivu to bude pořádně ledová sprcha po tom všem, čím si s Vítkem v posledních týdnech prošli. Čekala by
cokoliv, jen tohle ne. Nic tomu totiž do poslední chvíle nenasvědčovalo… Co se Iva dozví od lékaře? Proč se úplně sesype? A jaká je naděje, že vše bude přeci jen v pořádku?

Zdroj TV Nova