Mladá řidička se lekla auta v protisměru a skončila na střeše. Policisté hledají svědky nehody

Nehoda Kajlovec. Foto: PČR

KAJLOVEC – Dopravní policisté se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc. Potřebují zjistit průběh nehody, která se stala v Kajlovci. Mladá řidička se měla leknout auta, které jelo v protisměru. Vůz neukočírovala, havarovala a zranila se.

Dvaadvacetiletá řidička z Opavska jela o půl desáté dopoledne ve středu 21. února s autem VW Golf z Lesních Albrechtic do Hradce nad Moravicí, když se podle jejích slov zalekla vozidla, které jelo v protisměru a předjíždělo další automobily. „Neznámý řidič v neupřesněném autě se včas zařadil zpět do svého jízdního pruhu, ale řidička chtěla zabránit možnému střetu. Následně prudce sešlápla brzdu, nad svým vozidlem ztratila kontrolu, dostala smyk a vyjela vpravo mimo vozovku do silniční příkopy,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský. Šoférka se v příkopě převrátila přes střechu. Středně těžce se zranila a zdravotníci ve Slezské nemocnici v Opavě ji museli ošetřit. “Do nemocnice ji převezla sanitka,” sdělil mluvčí záchranky Lukáš Humpl. Nikdo další se nezranil. 

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pokud máte jakékoliv informace k řidiči a jeho autu, který jel v protisměru, ozvěte se policistům. Uvítají také poznatky k průběhu nehody a v neposlední řadě ocení záznamy z palubních kamer aut, které kolizi mohly zaznamenat. Volejte na opavské policejní číslo 974 737 581 případně kdykoli na mobilní telefon opavských dopravních policistů s číslem 776 605 666. Dechová zkouška vyšla u řidičky negativně a celková hmotná škoda je 200 tisíc.