Loni v květnu našli v Olomouci mrtvého bezdomovce. Nepoznáváte jeho věci?

OLOMOUC – Mrtvý muž ve stanu byl v Olomouci nalezen už loni v květnu. Kriminalistům se však dosud nepodařilo zjistit jeho totožnost. Proto žádají veřejnost o pomoc při jeho ztotožnění.

Mrtvý muž ve stanu byl nalezen poblíž ulice Jarmily Glazarové v Olomouci – Hejčíně už 25. května 2023. „Pitva prokázala, že muž zemřel na počátku roku 2023 a na jeho úmrtí se nepodílela cizí osoba. Do dnešního dne se však kriminalistům nepodařilo zemřelého ztotožnit,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Kriminalisté proto žádají o pomoc při jeho ztotožnění veřejnost.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Popis muže

Odhadem mu bylo 35 – 40 let, vysoký byl 180 – 190 centimetrů, štíhlé postavy. Vlasy měl lehce prošedivělé, dlouhé asi 18 centimetrů, vousy zvlněné, tmavě hnědé až černé, lehce narezlé, dlouhé zhruba 1,5 centimetrů. Podle svědka se jednalo o bezdomovce, který mluvil česky.

Popis oblečení

Zemřelý měl na sobě několik bund, například tmavě modrou bundu s nápisem AC/DC a na pravém rukávu nápis FlulConnectionDay 14, 24-26. Sep. Rotterdam, pracovní kalhoty CXS velikost 42, tmavé tričko s nápisem Northfinder, černou šněrovací obuv a na krku měl ozdobný řetízek.

Popis stanu

Stan byl zelený zachovalý s připevněnou cedulkou s číslem 298 zatavenou do fólie.

Pokud víte něco co by mohlo vést ke ztotožnění mrtvého muže, ozvěte se prosím na linku 158.

 ,

Detailní pohled na cedulku na stanu s číslem 298 zatavenou do fólie
Část věcí, které měl muž u sebe
Část věcí, které měl muž u sebe
Tmavě modrá bunda s nápisem AC/DC a na pravém rukávu je nápis FlulConnectionDay 14, 24-26. Sep. Rotterdam, NL
Modrá bunda s barevnými ozdobami
Mikina s kapucí
Tričko s nápisem NORTHFINDER
Pracovní kalhoty CXS velikost 42
Ozdobný řetízek, který měl muž na krku