Policisté hledají chatové lupiče. Poznáváte muže na fotografiích?

Ilustrační foto

VSETÍNSKO – Policisté dnes požádali veřejnost o pomoc při vyšetřování vloupání do chalupy ve Velkých Karlovicích, ke kterému došlo v neděli 3. března. Zjištění totožnosti muže na fotografiích by mohlo pomoci při vyřešení případu.

Dosud neznámý muž se v inkriminovanou dobu pohyboval v blízkosti chalupy, ze které dosud neznámí pachatelé odcizili mimo jiné hodinky, batoh a vojenskou bundu zelené barvy. „Z kapsy jiné bundy pověšené v šatně následně vzali klíče od nedaleko zaparkovaného automobilu, ze kterého následně odcizili finanční hotovost. Celkem tak vznikla materiální škoda ve výši cca 15 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K činu došlo zhruba v období mezi půl šestou a šestou hodinou ráno. Právě v této době zaznamenala kamera v blízkosti chalupy stojící v údolí Léskové i muže na fotografiích. „Vzhledem k tomu, že vyšetřujícím policistům tato osoba není dosud známa a vzhledem k tomu, že by mohla mít důležité informace k výše uvedené krádeži, obracíme se i na širokou veřejnost s žádostí o pomoc se ztotožněním. Jakékoliv informace k osobě na fotografiích či k činu samotnému přijmeme na kterékoliv policejní služebně či prostřednictvím linky 158,“ vyzval Jaroš.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR