Policisté hledají svědky nehody v Malých Hošticích. Havaroval, vystoupil a odešel!

Foto: PČR

MALÉ HOŠTICE – Policisté opět žádají veřejnost o pomoc. Tentokrát potřebují objasnit nehodu řidiče ve vozidle Volkswagen Passat Variant, který ve směru od opavského Globusu vyjel mimo komunikaci a následně skončil ve svodidlech. Řidič vystoupil z vozu, a odešel, aniž by nehodu nahlásil. Policisté hledají svědky.

Nehoda se stala  v pátek 29. března mezi 4:30 – 5:30 hodin v obci Malé Hoštice, konkrétně na kruhovém objezdu ve směru od opavského supermarketu Globus. „Řidič uvedeného vozidla z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci a přední částí auta narazil do svodidel, které tímto poškodil. Automobil zůstal zaklíněný, ovšem řidič z místa odešel, aniž by nehodu nahlásil,“ sdělil policejní inspektor Jan Segsulka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pokud máte informace k průběhu nehody nebo disponujete záznamem z palubní kamery všeho vozu, obraťte se na dopravní inspektorát Opava na ulici Husova 204/19 nebo volejte telefonní číslo 974 737 577. Popřípadě můžete své poznatky oznámit na tísňovou linku 158.

Foto: PČR