Bezva Fest Tour: nejpestřejší rodinný festival v ČR

Zdroj foto: https://bezvafest.cz/

Největší rodinný festival tour Bezva Fest opět otevřela brány do světa pestré zábavy pro děti i dospělé. Bezva Fest je rozhodně nejpestřejší rodinný festival v ČR, který nabízí na jednom místě 30 atrakcí, více jak 10 tematických zón, nejdelší nafukovací dráhu v ČR a 2 stage nabité hvězdami.

Také letos si malí i velcí užívají nabídku sportovních a vzdělávacích aktivit pro celou rodinu. Samozřejmě je festival především o zábavě, a tak se k nám opět připojili oblíbené hudební a youtuberské hvězdy, které udávají rytmus celému festivalu. Můžeme tak potkat třeba rozverné Lollipopz, Smejko a Tanculienka, kapelu Slza, Taryho, Fiziho, Bena Cristovaa, Moniku Bagárovou anebo nestárnoucího Leoše Mareše.

Zdroj foto: https://bezvafest.cz/

A když tvrdíme, že si zde každý najde to své, tak za tím si stojíme. Po celý festivalový den budete mít co dělat, abyste stihli všechny nachystané zóny a atrakce, kterých bude kolem 30, a to od pouťových kolotočů až třeba po třeba po tvořivé dílny. Beuaty koutek jistě ocení všechny ženy a slečny, stejně tak svou „zašívárnu“ najdou i muži v chlapské zóně. Společně si pak rodiny užívají tvořivé zóny, mini zoo nebo se poučí v zóně o povoláních. Kde ale vládnout děti, tak to jsou rozhodně hrací zóny, a to jak s aktivním pohybem, tak před obrazovkou oblíbených herních konzolí, kde se mohou poměřit s ostatními. Každý si najde to své.

Zdroj foto: https://bezvafest.cz/

Více o jednotlivých festivalových zastávkách najdete na https://bezvafest.cz/

Z letošní festivalové tour ještě stihneme

Vstupenky na vstupenky.bezvafest.cz