Největší taneční párty „klepe na dveře! Nezmeškejte Beats For Love

Antoine Clamaran. Foto: Beats for Love

OSTRAVA – Jubilejní 10. ročník festivalu Beats for Love se blíží raketovou rychlostí. Svým nabitým line-upem organizátoři nenechají v klidu žádného nadšence do elektronické taneční hudby. Aktuálně je navíc k dispozici kompletní seznam a denní program všech zahraničních hvězd, které na akci vystoupí. Je na co se těšit!  Kompletní seznam všech vystupujících bude k dispozici v nejbližších dnech a časový harmonogram pak pořadatelé zveřejní nejpozději začátkem června. Největším lákadlem festivalu je jeden z nejlepších DJů současnosti David Guetta.

Dolní Vítkovice se už začátkem července budou otřásat v základech! Taneční hudba bude znít ostravskou oblastí od 3. do 7. července. Návštěvníci se mohou těšit celkem na 128 umělců, DJs a hudebních producentů, přesně tolik jich přijede ze zahraničí. Téměř zlatým hřebem festivalu bude 6. července vystoupení slavného DJe Davida Guetty. „Z nově vyhlášených interpretů, pro hlavní pódium Love by ČSOB, naše návštěvníky určitě potěší především brazilský Alok, který se v prestižním žebříčku DJ Mag TOP 100 DJs umístil na 4. místě už třetím rokem po sobě. Jsme rádi, že právě 10. jubilejní ročník se nám daří obsadit takovými hvězdami,“ přiblížil vystupující letošního ročníku programový ředitel festivalu Jiří Ramík, kterého nadšenci do taneční hudby jistě znají pod uměleckým jménem C-Phone.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mezi posledními představenými interprety je například i nizozemský DJ a producent Reinier Zonneveld specializující se především na styl zvaný acid techno. Známý je svým inovativním přístupem a také vizionářskými živými vystoupeními. Svůj živý set předvede na Techno Dome stage by ČEZ. Z Nizozemí je také Ferreck Dawn, který na Beats for Love vystoupí vůbec poprvé, a to na stage zvané Harmony House Square by Evropa 2. Francouzský Antoine Clamaran, který v roce 2005 získal prestižní ocenění „Best French DJ“, vystoupí na stage zvané Objevte více muziky. V rámci drum & bass, což je jeden z nejvíce populárních stylů, se návštěvníci mohou těšit na DJ set britského umělce Dimension, který vystoupí na halvním podiu, stejně jako ukrajinská DJka a producentka Korolova. Celkový seznam všech vystupujících naleznou zájemci na webu festivalu www.b4l.cz.