Ulice Jindřichova a Josefa Suka v Třebíči dostávaly o víkendu nový kabát

Foto: Město Třebíč

TŘEBÍČ – I na letošní rok naplánovala třebíčská radnice výměnu asfaltového povrchu v různých částech města. Opravy již proběhly v ulicích Jindřichova a Josefa Suka, pokračovat budou v ulicích Dobrovského, Bartošova a Vltavínská.

Kompletní výměnu asfaltového povrchu v ulicích zajišťuje radnice již pátým rokem. „Postupuje podle zpracovaného pasportu komunikací, který obsahuje nejenom stav vozovek, ale také jejich vytíženost,“ uvedla mluvčí třebíčské radnice Irini Martakidisová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Letošní plošné opravy začaly v ulicích J. Suka a Jindřichova, nový asfalt zde dělníci pokládali od pátku 17. do neděle 19. května. Ještě předtím ale probíhaly přípravné práce v podobě úpravy kanálů na dešťovou vodu a obrubníků.

V následujících týdnech a měsících se dělníci přesunou do ulic Bartošova, Dobrovského a Vltavínská. Ulici Dobrovského, která patří ve městě k jedné z nejhorších, ale město letos opraví jen částečně, půjde o úsek mezi ulicí Bezručova a Křížkovského.

Předpokládaná cena oprav je 8,5 milionu korun.

Foto: Město Třebíč
Foto: Město Třebíč
Foto: Město Třebíč