Regionální vydavatelství slaví 10 let

V dubnu letošního roku slaví kulaté narozeniny společnost Regionální vydavatelství. Již deset let je profesionálním partnerem a dodavatelem měst, obcí i městských částí v oblasti radničních zpravodajů, které zároveň často inzertně zastupuje. Dnes tak patří k nejvýznamnějším  vydavatelským domům v Česku se zaměřením na lokální a regionální zpravodaje.

„Za 10 let jsme spolupracovali s cca 6000 klienty, otiskli jsme ve vydávaných titulech přes 50 tisíc inzerátů. Vydali jsme více než 120  milionů výtisků novin a časopisů. Realizovali jsme cca 2000 vydání. Účetním pak prošlo rukama bez mála 50 tisíc faktur,“ shrnuje deset let v číslech náčelník společnosti Jan Ondruš.

Aktuálně oslovují tituly z Regionálního vydavatelství téměř polovinu domácností v ČR. Cílení je široké, a to na domácnosti malých obcí, středních i velkých měst, bez specifického vzdělanostního a sociálního ohraničení a spíše na střední a vyšší věkovou kategorii. Do portfolia patří i vydávání vlastních Novin kraje, provozování stejnojmenného portálu Novinykraje.cz a také volnočasového webu Fajnvylety.cz. V rámci vydavatelské činnosti připravuje také klientské časopisy nebo dílčí vydavatelské služby. Regionální vydavatelství zaměstnává zdravotně hendikepované, a je tak oficiální chráněnou dílnou.