Řidič vyletěl ze zatáčky a narazil do stromu. Po nehodě prý v autě pil a ztratil vědomí

Místo nehody, fotky Policie ČR

JESENÍK – Nehoda se stala včera dopoledne u Seče u Jeseníka. Třiačtyřicetiletý řidič jel v zatáčce příliš rychle, naboural dvě auta a skončil v příkopu, kde narazil do stromu. Podle šetření policie po nehodě v autě pil a upadl do bezvědomí.

Nehoda se stala včera kolem půl dvanácté na silnici druhé třídy u Seče u Jeseníka. 43letý řidič jel ve Volvu od Rejvízu na Dětřichov. V levotočivé zatáčce jel příliš rychle a narazil pravou částí svého auta do levé části zaparkovaných VW Sharan a VW Transporteru. To ale auto nezastavilo a sjelo do silničního příkopu, kde narazilo do stromu. Řidič se při nehodě zranil. Podle šetření policie pak v autě pil a upadl do bezvědomí. „Při nehodě došlo ke zranění řidiče, který dle zjištěných informací na místě po nehodě v autě popíjel alkohol a následně upadl do bezvědomí,“ sdělila policejní mluvčí Ivana Skoupilová. Řidič byl převezen na vyšetření do jesenické nemocnice, kde mu také odebrali krev. Při nehodě způsobil škodu, kterou policisté předběžně vyčíslili na 200 tisíc korun. Nehodou se dále zabývají.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Nabourané Volvo
Nabouraný VW Sharan a VW Transporter