VIDEO: Někdo ukradl v brněnských Ivanovicích traktor s radlicí i sypačem na sníh

Foto: Policie JMK

BRNO – Policie pátrá po odcizeném červeném traktoru Zetor, který až do začátku května, po téměř čtyři roky, stál na parkovišti u hobymarketu v brněnských Ivanovicích. Jeho majitel s ním prováděl údržbu parkoviště a přilehlých ploch.

Červený traktor Zetor čtyři roky, stál na parkovišti u hobymarketu v brněnských Ivanovicích. Osmého května časně zrána však stroj zmizel neznámo kam. Policisté proto po něm začali pátrat. K případu se jim podařilo zajistit videa, na kterém je zachycena jeho krádež a odjezd z místa. Traktor sice byl starší, ale byl v dobrém stavu, se všemi doklady, navíc dovybaven čelním nakladačem značky Trima, třímetrovou radlicí na sníh a vzadu sypačem na technickou sůl. Nepřekvapí proto, že aktuální cena takového stroje dosáhla částky 450 tisíc korun. „Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po ukradeném traktoru. Je možné, že ukradený zetor skončí rozebraný na náhradní díly. Jakékoli informace k případu je možné volat policistům na linku 158,“ vyzval policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.