Stezka korunami stromů v Krkonoších láká rodiny na nezapomenutelnou akci plnou zábavy

foto: Stezka korunami stromů

TRUTNOVSKO – Vyrazte na jedinečnou akci plnou zábavy, hudby a soutěží. V sobotu 25. května od 10:00 do 17:00 se malí i velcí návštěvníci mohou těšit na pestrý program, setkat se s oblíbenými maskoty Emilem a Emilkou a zažít nezapomenutelné dobrodružství.

Děti čeká spousta zábavných úkolů, které budou plnit pod dohledem maskotů Emila a Emilky. Každé dítě, které se zúčastní, získá sladkou odměnu za svou odvahu a šikovnost. O hudební doprovod se postará duo Nikita a Filip, kteří svým repertoárem potěší jak malé, tak velké návštěvníky.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Hurá do říše pohádek

Speciálním bonusem pro všechny návštěvníky bude zážitkový vláček, který propojí akci na Stezce s oslavami Dne dětí u dětské léčebny Vesna v Janských Lázních. Cesta tímto vláčkem bude obohacena o několik pohádkových příběhů z Krkonoš, do kterých se cestující mohou ponořit. Vláček má konečnou zastávku opět ve víru oslav, kde budou děti moci pokračovat v soutěžích pod taktovkou VOSA band.

Oslava Dne dětí

V rámci oslav blížícího se Dne dětí mají všichni návštěvníci do 14 let vstup na Stezku zdarma. Rodiče si mezitím mohou odpočinout a vychutnat si krásy Krkonošského prostředí. Přijďte se bavit, odpočívat a oslavit Den dětí v srdci Krkonoš!