Dětské inline závody na Ladronce: Přijďte podpořit malé bruslaře!

Zdroj: www.jsmeinline.cz

PRAHA – Ladronka se stane centrem dětského inline bruslení během dvou nedělí, 26. května a 16. června. Tato zábavná akce je určena dětem všech úrovní – od úplných začátečníků až po pokročilejší bruslaře. Závodů se však nebudou moci zúčastnit závodníci na speed závodních bruslích, aby se zajistila férovost soutěže.

Program akce nabídne nejen samotné závody, ale i další sportovní aktivity. Děti si vyzkouší mobilní inline park, který zahrnuje oblíbený tunel, inline kolotoč, malé přejezdové překážky a slalomovou dráhu. Na celou akci dohlednou zkušení trenéři z kurzů inline bruslení, kteří dětem poradí s technikou bruslení či s výběrem správného vybavení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Závody se konají na malém západním okruhu na Ladronce, vždy od 13 do 16 hodin. Děti se rozdělí do kategorií podle věku a budou soupeřit se svými vrstevníky. Každý závodník pojede tři různé závodní tratě. Celkovým výsledkem bude součet všech časů, který se následně porovná s dalšími závodníky své věkové kategorie. Při shodě celkového času u dvou závodníků vyhraje ten, který má lepší čas na nejdelší trati. Každý závodník dostane medaili a drobnou odměnu.