Fandit hokejistům se bude i na Zelňáku

Fanoušci Česka se radují z gólu ve fanzóně při čtvrtfinálovém zápase mistrovství světa v hokeji Česko - USA. Foto: ČTK / Krumphanzl Michal

BRNO – Do centra města na náměstí Zelný trh může podle pořadatelů zamířit až deset tisíc hokejových příznivců. Instalovali tam velkoplošnou obrazovku pro sledování hokejových zápasů mistrovství.

Na Zelném trhu mají dnes fanoušci hokeje možnost sledovat závěrečné dva zápasy světového šampionátu v ledním hokeji. Policisté budou při projekci odpoledního zápasu o třetí místo na velkoplošnou obrazovku, tak i při ve večerním finále, dohlížet na veřejný pořádek především na Zelném trhu. Pod jejich dozorem budou i sousední ulice i další části města. „Pořadatelé předpokládají, že se do středu města vydá během odpoledne a večera až deset tisíc hokejových příznivců,“ varoval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.