Hokejový sen na dosah! Přijďte fandit na náměstí

Ilustrační foto Magistrát města Přerova

OLOMOUC, PŘEROV, PROSTĚJOV – Společně se to lépe fandí. A tak můžete dnes večer přijít fandit našim chlapcům v zápase o zlato na hokejovém mistrovství světa na náměstí statutárních měst v Olomouckém kraji. Zápas budete sledovat na velkoplošné obrazovce,  města zajistí fanouškům i stánky s občerstvením.

V vPřerově budete moci sledovat finálový zápas hokejového mistrovství na náměstí TGM. „Fandit českému týmu v kotli dalších fandů je mnohem větší zážitek než sedět doma u televize. A proto jsme pro všechny přerovské příznivce národního týmu připravili zónu, jejíž součástí bude nejen kvalitní přenos, ale i občerstvení, které k dobré fanouškovské pohodě patří. Přijďte podpořit naše hokejisty,“ zve přerovský primátor Petr Vrána. V 18.30 hodin zahraje na pódiu Pirillo. K pohodové atmosféře přispěje i nabídka jídla. „Ve stáncích bude pivo, míchané nápoje, kofola, nabídneme opékané klobásy a možná i další pochutiny,“ řekl Jaroslav Urbanec z firmy Apetit, která pro akci zajišťuje občerstvení. Toalety budou k dispozici v Městském domě.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Olomouc

V Olomouci můžete finálový zápas sledovat na Horním náměstí! Na konstrukci tam bude zavěšená LED obrazovka o velikosti 6×3 metrů. „Technicky je vše zařízeno, ubezpečila mluvčí města Jana Doleželová. „Během dopoledne bylo třeba doladit detaily s Českou televizí a agenturou zastupující Mezinárodní hokejovou federaci ohledně práv na přenos vysílání,“ dodala s tím, že získání vysílacích práv pro stotisícovou Olomouc je poněkud obtížnější. Na místě bude zajištěn stánek s pivem z Pivovaru Litovel.

Prostějov

V Prostějově můžete přijít fandit na náměstí TGM před radnicí.