Holki zůstavají „holkama“ i po pětadvaceti letech, ale rap nečekejte!

Skupina Holki byla založena Peterem Fiderem v roce 1999 ve složení Kateřina Brzobohatá, Nikola Šobichová, Klára Kolomazníková a Radana Labajová. 

Holki se zase vrací před své posluchače, ovšem ne v původní sestavě. Chybí Klára Kolomazníková, která se rozhodla, že se už k projektu Holki nechce vracet, protože ji dostatečně zaměstnává její vlastní kariéra, a tak vystupují dnes již dospělé dámy pouze ve třech.  I tak je obdivuhodné, že spolu vydržely tolik let. Přesně na to jsme se zeptali zpěvačky Radany.

Jak spolu vydržet fungovat 25 let?

Je to těžké, zvláště ženský kolektiv udržet není sranda. Je to o velkém přátelství. My to nemáme tak, že kde jsou dva není potřeba třetí, ale naopak, když dvě jsou zajedno, ten třetí se už veze. Ale u některých záležitostí máme nastavený 100% souhlas všech. Dalo by se říct, že jsme jako SJV.

Když už jste spolu tak dlouho, není už název pasé?

Vlastně jdeme s dobou. Když jdou zralé ženy do cukrárny, tak si také říkají holky. Teď to sedí snad ještě více než předtím.

A co váš hudební styl, vyvíjí se?

Aktuálně frčí rap, ale my asi už rapovat nezačneme. Snažíme se to oživit a nedržet standardní frázování ve slovech. Pojímáme hudbu moderně a stylově. Přidali jsme i celou kapelu.

Jak to Holkám šlape můžete ohodnotit na BLUE STYLE PRIMA FESTU 2024:  http://bluestyleprimafest.cz.

Zdroj: FTV TV Prima