HAVLÍČKOBRODSKO – Osobní auto havarovalo ve středu večer mezi Rejčkovem a Dolním Městem na Havlíčkobrodsku. Řidič dostal smyk a narazil do stromu. Na místě zasahoval vrtulník.
Nehoda se stala ve čtvrtek 10. července po osmé hodině večer. „Devatenáctiletý řidič jedoucí s osobním vozidlem Hyundai zřejmě neadekvátně zareagoval na lesní zvěř, dostal se do smyku, který nezvládl, a s vozidlem narazil do vzrostlého stromu,“ popsala mluvčí policie Michaela Lébrová.
Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Při nehodě došlo ke zranění čtyř osob. Bylo mezi nimi i dítě, které záchranáři letecky transportovali do nemocnice. „Šetřením policisté zjistili, že dítě nebylo umístěno v dětské autosedačce,“ doplnila mluvčí.
Alkohol u řidiče dechová zkouška vyloučila. Na vozidle vznikla škoda za 150 tisíc korun. Průběh a okolnosti nehody policie dále šetří.
