Při tragické dopravní nehodě zemřel 66letý cyklista

Foto: Policie ČR

HRADECKO – Policisté hledají svědky události, ke které došlo tento čtvrtek okolo 18. hodiny v Dobřenicích na silnici II. třídy číslo 323. Zřejmě neznámý pachatel mohl z nedbalosti způsobit dopravní nehodu. Neviděli jste právě vy náhodou něco?

„V pravé části mokré vozovky ve směru jízdy od obce Dobřenice se nacházel na komunikaci ležící muž s jízdním kolem Favorit. S největší pravděpodobností řidička vozidla Škoda jedoucí z Dobřenic následně nedokázala na ležící osobu s kolem na silnici včasným způsobem zareagovat a cyklistu přejela,“ říká k tragické nehodě policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Žena podstoupila dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která ukázala negativní výsledek. Muž bohužel utrpěl natolik závažná zranění, že jim na místě podlehl. Policisté nařídili provedení soudní pitvy. Přesná příčina tragické dopravní nehody je předmětem dalšího prověřování.

Hradečtí kriminalisté hledají svědky, kteří včera před 18. hodinou projížděli Dobřenicemi a všimli si neosvětleného cyklisty v úseku km 13.11 u vjezdu na účelovou komunikaci. Pokud jste místem projížděli a máte záznamové zařízení ve vašem vozidle, kde je zaznamenaná jízda poškozeného, případně samotný tragický okamžik nebo jen vozidla, která jste potkali, kontaktujte policisty na telefonním čísle 728 792 380.