Jakého veterána uloví váš fotoaparát?

JIŽNÍ ČECHY – Máte rádi veterány, ale žádného nevlastníte? Nevadí, přijďte se na ně podívat, pořídit unikátní fotografie, či popovídat s jejich majiteli o historii. Že nevíte kam? Setinová rallye XI. South Bohemia Classic vede centrem Českého Krumlova, kolem třeboňských rybníků, či uzavřeným okruhem Grand Prix Kaplice. Uvidíte klasické automobily vyrobené do roku 1990 a sportovní automobily vyrobené v letech 1991 až 2020. To bude podívaná!

V pátek 4. září můžete být u startu první etapy v 16.30 hodin na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích a cíl etapy je ve 20 hodin spojen s nočním průjezdem centra Českého Krumlova. Na začátek druhé etapy si musíte přivstat. Startuje v sobotu už v 8.15 hodin u hotelu Resort Relax, který se nachází na východním břehu Lipenské přehrady v Dolní Vltavici. Ve 14.30 hodin buďte připraveni v Kaplici, protože tam proběhne Grand prix.

Zajímá vás, kde je cíl soutěže a kde si počkat na vyhlášení výsledků? Dvoudenní setinová rallye XI. South Bohemia Classic má v sobotu cíl v 16 hodin opět v Dolní Vltavici, kde proběhne v 19.30 hodin vyhlášení výsledků a South Bohemia Classic Party.