Slunce, písek, pohyb a skvělá parta… To je beach volejbal v Českých Budějovicích!

Jsme klub BeachService a hledáme nové nadšence, kteří posílí náš beach volejbalový tým. Od září nabízíme pro zájemce možnost vyzkoušet si trénink zdarma. Plážový volejbal, jehož popularita stále stoupá, je sport, který ti nejen zlepší fyzičku, ale ipročistí hlavu po škole či práci. Při plážovém volejbalu jsi stále v akci, ani na chvíli se nebudeš nudit. Výhodou je, že trénujeme po celý rok – v létě venku, v zimě v kryté hale a v zázemí nafukovací haly v Českých Budějovicích na sídlišti Vltava.

Naši trenéři jsou speciálně vyškoleni a mají dlouholetou praxi. Náš klub byl dokonce dvakrát po sobě zvolen nejlepším beachvolejbalovým klubem roku a poslední tři roky ovládají hráči Beach Service mládežnické kategorie do 17 a do 18 let.

Trénujeme děti i jejich rodiče – od pěti let se může zapojit každý. Ve dnech 9. a 11. září 2020 pořádáme nábor dětí i dospělých. Zájemci budou přivítáni v areálu Beach arény sídlící na Vltavě na adrese Bezdrevská 3. Nábor bude začínat v 15 hodin, přičemž první hodina je určena pro mládež ve věku 12-18 let, dále pokračuje v 16 hodin trénink dětí ve věku 5-12 let a následující hodina v čase od 17 hodin je určena dospělým. S sebou je potřeba pouze sportovní oblečení a dobrá nálada, tak si přijďte vyzkoušet první trénink zdarma.
Těší se na Vás tým BeachService
Tomáš Trubka
tel.: +420 775 952 925
mail: cb@beachservice.cz
www.beachservice.cz