Oživte si trampské vzpomínky v divadle

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Také jste v mládí rádi trampovali? Vzpomínáte na pohled na noční oblohu, pravé přátelství a romantiku ešusů? Tak to určitě znáte zásady trampingu. A pokud náhodou ne, divadelní představení Hubte trampy, serou v lese vám je oživí.

„Klučičí” inscenace autorsko-režijní dvojice Novotný-Frič s mnoha autobiografickými prvky a jednoduchým scénickým jazykem evokuje obrazy z vlastní náctileté mytologie. Dramatizace vzpomínek o dospívání na hranici mezi Košířemi a Smíchovem není jen o nalezení krásy přírody při prvním přespání v Prokopském údolí, ale i o zásadách českého trampingu. Také jste rádi seděli u posvátného ohně a sledovali nekonečnou hloubku noční oblohy? Vzpomínáte na pravé přátelství, romantiku ešusů a první lásku?

Vydejte se na stezku, která vás zavede tam, kde poznáte pravou cenu přátelství. Představení Hubte trampy, serou v lese přiváží na Malou scénu českobudějovického Metropolu A studio Rubín Praha 8. 10. v 19.00 hodin. Stanete se svědky radostné pánské souhry za zvuků kytary a zpěvu Šedého vlka, kterou zneklidňuje jen jedna věc. Přítomnost jediné squaw.