Kollárovci zahrají lidové písně v novém kabátě!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru, která vykouzlí na vaší tváři úsměv. Už máte lístky na Kollárovce?

Kapela Kollárovci je originálním uskupením mladých, talentovaných hudebníků. Svým hudebním uměním baví a rozveselují již mnoho let posluchačů doma i za hranicemi Slovenska. Jejich živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru, která vykouzlí na vaší tváři úsměv, nadšení a dobrou náladu. Na trhu úspěšně působí již od roku 1997 a svým goralským temperamentem si získávají přízeň u mnoha fanoušků. Nosným pilířem jejich repertoáru je slovenská lidová píseň, která díky nim dostává nový šat, příjemný i pro ty, kteří tento žánr nikdy nevyhledávali.

Seskupení kapely tvoří šest členů, z toho tři jsou bratři Kollárovci. Mají pestré nástrojové obsazení, které zahrnuje housle, kontrabas, soprán a alt saxofon, cimbál, akordeon i bicí nástroje. Na koncertě Kollárovců v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích pohladí vaše uši 20. 6. od 15. hodin i jejich vlastní skladby.