Kam vyrazíte na muzikál?

JINDŘICHŮV HRADEC – Kulturní léto otevře na zámku v Třeboni a Jindřichově Hradci Divadlo Na Maninách dvěma muzikály. Vydáte se na pustý ostrov s Robinsonem Crusoe, nebo na pěveckou show plnou nádherných kostýmů Mladí a neklidní?

Skvost světové literatury, který se nyní dočkal i své původní české muzikálové podoby, vás zavede na pustý ostrov, kde osamělý trosečník Robinson Crusoe čeká na záchranu. Dočká se jí? A jaký je jeho skutečný příběh? Nebo si vyberete koncert Mladí a neklidní, kde budete mít jedinečnou možnost zaposlouchat se za doprovodu živé kapely do nejkrásnějších melodií popové hudby?

Divadlo Na Maninách vám představí strhující příběh Robinsona Crusoe o nezlomné síle lidského ducha, zoufalém boji o přežití a nekonečné věrné lásce 19. června v Třeboni a 31. července v Jindřichově Hradci. Pěveckou show plnou nádherných kostýmů a tanečních čísel v podání mladých a nadaných umělců Mladí a neklidní můžete navštívit v Třeboni 20. června a 30. července v Jindřichově Hradci. Začátek je vždy ve 20 hodin.