Policie na Táborsku pátrá po ženě s duševní chorobou

Veronika Ž. (zdroj Policie ČR)

TÁBORSKO – Policisté na Táborsku vyhlásili pátrání po ženě z Mladé Vožice, která v pondělí odešla z domova a do této doby o sobě nedala vědět. Žena se navíc léčí se skrytou duševní poruchou. Policie žádá o pomoc veřejnost.

Veronika Ž. měla odejít v průběhu večera pondělí dne 14. června 2021 z místa svého bydliště v Mladé Vožici. Do současné doby se nevrátila a nepodala o sobě žádné informace. „Žena se léčí se skrytou duševní poruchou. Své léky, stejně jako mobilní telefon, zanechala doma. Doposud provedené kroky a úkony k jejímu nalezení jsou negativní,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Pohřešovaná je střední asi 165 až 170 centimetrů vysoké postavy, hnědých vlasů, hnědých očí, zdánlivého stáří 38 až 40 let. Oblečena by mohla být do černé mikiny, maskáčových kalhot, na hlavě kšiltovku s maskáčovým vzorem.

„Jakékoliv informace k výskytu či pohybu uvedené pohřešované ženy sdělte prosím mladovožickým policistům na jejich služebně či telefonní lince 974 238 720, případně přímo na linku 158,“ žádá policejní mluvčí.