V kině zjistíte, jak přežít rande svých snů

TÁBOR – Co všechno se může stát během jedné noci a jednoho rande, které tak romanticky a nadějně začalo? Skoro všechno. Najednou máte v patách partu gangsterů, zběsile ujíždíte nočním městem a modlíte se, abyste to přežili. Jestli se to povede, uvidíte v komedii Nightlife: Na tahu.

Život barmana Mila je jeden nekonečný mejdan. Užívá si pařby, zábavu, kámoše, holky, každý večer jen v trochu jiném pořadí. Shodou mnoha náhod potká Sunny, ženu svého života, a dokonce se mu povede ji pozvat na rande. Při prvním setkání zapůsobil a teď má jeden večer, aby se i ona zamilovala a neodjela za prací až do Ameriky. Ale kromě toho, že má šanci změnit svůj život a získat ženu snů, má Milo taky kámoše Renza. Bezstarostného, nezodpovědného chaotika. A tak přesně v momentě, kdy se důležitá romantická schůzka začne zatraceně dobře vyvíjet, objeví se kamarád Renzo a celý večer nabere úplně jiný směr. Divoký, nečekaný, plný ostrých zatáček a nárazů. Renzo má v patách partu gangsterů a strhne Mila i Sunny na zběsilou jízdu nočním městem plnou šílených momentů.

Jak vybruslí Elyas M´Barek z dlouhé série katastrofických situací? Herce, známého z komedií Fakjů a z Téměř dokonalých tajemství, u vidíte v Kině Svět Tábor 20. června. Nightlife: Na tahu začíná v 17 hodin.