Co mají společného Helena Vondráčková, Vojta Efler a Iva Lecká?

Zkušenou moderátorskou dvojici Ivu Leckou a Vojtu Eflera naladíte na rádiu Bonton každý všední den od 7 do 10 hodin. Na oslavu prvních narozenin jejich pořadu „S úsměvem do nového dne“ si jako dárek pro posluchače připravili novinku – Hosta rádia Bonton. Každou středu od 8 do 9 hodin si budou k sobě do vysílání zvát zajímavé hosty z řad herců, zpěváků, ale i sportovců a spisovatelů.  Prvním hostem bude Helena Vondráčková. 

Loni v září se moderování ranní show na rádiu Bonton ujala zkušená rádiová dvojice Iva Lecká a Vojta Efler. Během krátké chvíle se jejich pořad stal velmi oblíbeným jak mezi stávajícími posluchači, tak přitáhl řadu nových. Na oslavu prvních narozenin jejich pořadu „S úsměvem do nového dne“ si jako dárek pro posluchače připravili novinku – Hosta rádia Bonton. „A já si strašně přeju, aby k nám chodili rádi. Moje představa je, že k nám budou chodit na návštěvu jako normální lidi. Jako by přišli na návštěvu k nám domů,“ komentuje novinku s nadšením Iva Lecká.  Jako první host přijde ve středu 8. září zpěvačka Helena Vondráčková. „A samozřejmě, protože na Bontonu je doma česká hudba, plánujeme i rozhovory se zpěvačkami a zpěváky. Iva by se určitě ráda setkala s Hankou Zagorovou, doufáme, že bude brzy v pořádku. Jmen máme v zásobě spoustu,“ doplňuje Vojta Efler.

Dvojice je proslulá tím, že pro své fanoušky stále něco nového vymýšlí. Což potvrzují i slova Vojty Eflera: „Přemýšlíme i o něčem, co by do našeho vysílání aktivně zapojilo posluchače. I když je nutné říct, že už teď jsou velmi aktivní. Hodně nám píšou, často se vyjadřují k tématům, která s nimi přes éter řešíme.“  Uvidíme, s jakou další novinkou dvojice přijde.

ároveň posluchače ujišťuje, že budou pokračovat v natáčení oblíbeného Radiovarieté. Iva Lecká k tomu říká: „Baví mě naše scénky v Radiovarieté, kdy si hrajeme na různé postavy a vytváříme různé situace jako na divadle. Baví mě práce s hlasem, protože to je nesmírně důležité.“ Z této rubriky vzniká denně podcast, aby si vtipné scénky ze života mohli posluchači přehrát i později. Podcast bude vznikat také z novinky Hosta rádia Bonton.