V novém krimiseriálu Dvojka na zabití se  vše točí kolem hlavní dvojice Rykl–Světlá (Jakub Prachař a Sara Sandeva), ale nebýt Soni v podání Eriky Starkové, kde by tahle dvojka byla? A to nemluvě o mužské části tohoto oddělení. Bez ní by byl život policistů ztracený! 

Soňa v podání Eriky Stárkové bude policejní stanici nového krimiseriálu držet v řádném chodu. „Soňa je jediná žena mezi mužskými na policejní služebně. Pak se tam ale objeví mladičká Karolína, a tak nastává čas, aby Soňa celé to oddělení podržela a uklidnila. Je to taková jejich asistentka a sekretářka v jednom,“ prozrazuje Erika Stárková, která ve Dvojce na zabití konečně, mluví vlastním hlasem. V seriálu Most! kde si zahrála transsexuála Dášu ji totiž mluvil Jan Cina . „Sice na policii pracuji, ale uniformu nemám. Celou dobu tak budu v civilu.“

Herečka strávila na place šest dní a pochopitelně nejvíc po boku Jakuba Prachaře nebo Miroslava Vladyky. „Byla to moc krásná práce, kluci jsou vtipní,“ pochvaluje si kolegy Stárková a je rovněž moc ráda, že nemusela točit se zbraní v ruce. Ty pro ni nejsou zajímavé. „Nejvíc mi uvízla v paměti scéna, kdy jsme točili oslavu a na stole stál velký tác takových těch klasických bufetových chlebíčků. To mě bavilo. Po natočení scény pak přišel na řadu boj o úlovek,“ prozrazuje se úsměvem Stárková.

Zdroj TV Prima