Běhej lesy nabízí noční tratě i běhy pro děti. Vyberte si!

OLŠINA – Ať už běháte rádi ve dne, nebo v noci, nyní si přijdete na své všichni. V závodě Běhej lesy Boletice si můžete vybrat trať jak vy, tak vaše děti. Ostatně kdo by nevyužil možnost zaběhat si jako neřízená střela na hranici vojenského újezdu a poznat krásu šumavského revíru, že?

Tři různé trasy nočního běhu se poběží lesními a zpevněnými cestami s předem daným časovým limitem. Nejkratší trať má 13 kilometrů, převýšení 255 metrů a musíte jí zvládnout za 2,5 hodiny. Na zvládnutí dvacetikilometrové trati s převýšením 399 metrů budete mít tři hodiny a na nejdelší 43kilometrovou trať s převýšením 963 metrů můžete strávit osm hodin. Pokud si na tyto tratě netroufnete, zúčastněte se nesoutěžního běhu, či chůze pro malé i velké zvané VoltaRUN. Půjde o trať dlouhou tři až pět kilometrů a klidně ji můžete absolvovat třeba s kočárkem.

Přijeďte si užít jedinečnou atmosféru šumavských lesů! Start závodu Běhej lesy Boletice je 11. září u rybníka Olšina, který díky své nadmořské výšce patří k nejvýše položeným rybníkům v Čechách a nachází se ve stejnojmenné obci nedaleko Horní Plané. První ze závodů startuje už v 11 hodin!