Pojďte oslavit indiánské léto v centru města!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Víte, jak to vypadá v týpí? Chcete si vyzkoušet některé z indiánských dovedností, nebo si udělat dobovou fotku? Strávit den na divokém západě můžete během Budějovického westernu, který zabaví i vaše děti.

Sobota plná country kapel, indiánů, tanečníků, kovbojů a jejich koní přinese jedinečnou možnost nakouknout s průvodcem do týpí i podívat se na skvělou show kovboje Jimmyho, nebo mistrů s lasem a bičem. Svého koně vám Jimmy nepůjčí, ale pokud se chcete na svět podívat z koňského hřbetu, můžete využít jiné koně. Stejně tak si můžete vyzkoušet, že to s tím lasem a bičem není tak úplně lehké. Kdy jindy si v centru města můžete zatančit na indiánskou kapelu? Přijede Dobrá Pára, Nahy a Bagr, Nezmaři, Martin Kajaba trio i bluegrassová skupina Kvintet Písek.

Nebude žádný problém vyrobit si v tematické dílně něco na památku, na improvizovaném pódiu obdivovat stepová čísla, zasoutěžit si, nebo si pořídit dobové fotografie. Budějovický western začíná na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích 18. září v 11 hodin.