Nepřipoutaný řidič se zákazem řízení narazil střechou do stromu. Na místě zemřel

Nehoda u Dunajovic na Jindřichohradecku (zdroj Policie ČR)

JINDŘICHOHRADECKO – Pondělní večer s sebou přinesl další tragickou nehodu. Řidič osobního automobilu se podle informací policie zřejmě dostatečně nevěnoval řízení, vyjel ze silnice a narazil střechou do vzrostlého stromu. Utrpěl natolik závažná zranění, která byla neslučitelná se životem.

Nehoda se stala v pondělí 13. září 2021 ve třičtvrtě na jedenáct večer jeden kilometr za Dunajovicemi u rybníka Nový. „Řidič se pravděpodobně náležitě nevěnoval řízení vozidla, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde se vozidlo přetočilo, narazilo střechou do vzrostlého stromu a od tohoto se odrazilo vpravo na přilehlou louku, kde zůstalo stát na kolech,“ popsala policejní mluvčí Hana Bílková Millerová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Nehoda u Dunajovic na Jindřichohradecku (zdroj Policie ČR)

Řidič utrpěl mnohačetná těžká poranění, neslučitelná se životem. Lékařka na místě konstatovala smrt a u zemřelého řidiče nařídila zdravotní pitvu.

Policisté navíc šetřením zjistili, že řidič nebyl za jízdy řádně připoután bezpečnostním pásem, vozidlo VW Sharan není pojištěno a zemřelý řidič má v současné době uložen zákaz řízení všech motorových vozidel.

Nehoda u Dunajovic na Jindřichohradecku (zdroj Policie ČR)

„Od začátku září se jedná o třetí tragickou nehodu, kdy vyhasl lidský život,“ dodala policejní mluvčí.