Jak zvládnout provalení nevěry, uvidíte ve filmu Zbožňovaný

PRACHATICE – Uznávaný pediatr jde do důchodu a rodina se těší, jak si ho užije. Jenže v totéž doufá i jeho čtyřicet let utajovaná milenka! A tak Jiřího Bartošku nečeká v komedii Zbožňovaný bezstarostná pohoda, kterou si plánoval, ale spíše pěkně horké chvilky!

Uznávaný a všemi oblíbený pediatr Zdeněk jde do důchodu. Celý život byl vyhlášeným lékařem nemocnice a nyní se těší na zasloužený odpočinek. Ještě víc se však těší jeho rodina. Jak manželka Olga, tak dcera Zuzana, jejíž manželství s Karlem se nedávno rozpadlo, se už nemohou dočkat, až o něj budou pečovat. Nejvíc nadšená je však Zdeňkova vnučka Aneta, která dědu vždy považovala za svůj velký vzor a píše o něm seminárku do školy. Jenže Zdeněk není tak dokonalý, jak se zdá. Má jedno velké tajemství. Už téměř čtyřicet let udržuje milenecký poměr s ortopedkou Danou. A Dana samozřejmě očekává, že na ni Zdeněk teď bude mít konečně víc času.

S bezstarostnou pohodou se tedy Zdeněk v podání Jiřího Bartošky může rozloučit. Spíše ho čekají pěkně horké chvilky! V komedii Zbožňovaný doplní milostný trojúhelník Zuzana Kronerová jako Zdeňkova manželka a Ivana Chýlková jako milenka Dana. Vydejte se na ní 23. září v 19.30 hodin do Kina Národka v Prachaticích.