Tragická nehoda na Písecku si vyžádala dva lidské životy

Tragická nehoda u obce Lety na Písecku (zdroj Policie ČR)

PÍSECKO – Ve středu v odpoledních hodinách došlo na Písecku k tragické dopravní nehodě. Střetlo se se zde osobní auto s nákladním. Řidič osobního auta totiž z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru. Při střetu osobního vozidla s nákladním zemřely dvě osoby.

Nehoda se stala ve středu po čtvrté hodině odpolední hodině, a to na silnici první třídy číslo 4 u obce Lety. „Z dosavadního šetření policie vyplývá, že osmašedesátiletý řidič osobního vozidla značky Suzuki jel ve směru od Prahy. Z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem,“ popsala policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Při střetu zemřel řidič v osobním vozidle a jeho spolujezdkyně. Řidič nákladního automobilu byl se zraněními převezen do písecké nemocnice. Silnice byla po dobu vyšetřování nehody zcela uzavřena a policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách. „Přesné příčiny a okolnosti této nehody jsou předmětem vyšetřování písečtí píseckých kriminalistů,“ dodala policejní mluvčí.

Tragická nehoda u obce Lety na Písecku (zdroj Policie ČR)
Tragická nehoda u obce Lety na Písecku (zdroj Policie ČR)