Zavzpomínejte na známé hity s Michalem Prokopem

MILEVSKO – Znáte písně Kolej Yesterday, či Bitva o Karlův most? Pak vám jistě není třeba představovat ani zpěváka a hudebního skladatele Michala Prokopa. Společně s Janem Hrubým a Pavlem Marcelem se chystá oživit Hudební sklepy známými písněmi ve zcela nových verzích. Přidejte se!

Akustické trio Prokop, Andršt a Hrubý, které hrálo od roku 1987 jako volné sdružení tří významných osobností české hudební scény, kvůli závažné zdravotní indispozici Luboše Andršta nemůže nadále pokračovat ve své činnosti. Nicméně Michal Prokop a Jan Hrubý se nechtějí vzdát možnosti hrát i nadále akustickou komorní muziku napříč žánry a být tak v úzkém kontaktu s publikem v menších klubech a scénách. Proto nyní přizvali ke spolupráci kytaristu Pavla Marcela, s nímž vytvořili nový projekt, který volně na činnost tria navazuje, samozřejmě v poněkud odlišné formě.

Hudební sklepy se vrací do Galerie M v Milevsku a s nimi 15. října od 19 hodin i Michal Prokop Trio. Nepůjde pouze o akustickou verzi, nýbrž o zcela samostatný program, kde také zazní známé písně v jiných verzích. Tak oprašte texty a přijďte si zavzpomínat!