Nový animovaný film pobaví i vaše děti

PRACHATICE – Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Je to vlkodlak! Jenže jednoho dne se něco zvrtne a on se změní v pudla. Ve filmu 100% vlk uvidíte, jaká dobrodružství mu nová podoba přinese a odhalíte i jedno dávné tajemství!

Čtrnáctiletý Freddy patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého a už vůbec ne hrozivého pudla. Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím. Kouzelná noc a úplněk pro první proměnu stále trvá a Freddy musí do rána dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem.

Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře a pozná i psí vězení! To ale není všechno. V Kině Národka v Prachaticích odhalíte 28. října v 17 hodin společně se 100% vlkem i jedno dávné tajemství!