Mučení mužů nebere v novém filmu konce. Půjdete?

VIMPERK – Kvůli traumatu, které Casandra prožila na vysoké, hraje zvláštní hru. Nemilosrdně útočí na chlápky, kteří ji sbalí v baru. Jak to dopadne, když v jejích osidlech uvízne ten, kdo způsobil její současný stav? Podaří se mu uniknout? Na to vám odpoví film Nadějná mladá žena.

Carey Mulligan hraje v roli Cassandry zvláštní hru. Chodí do barů, předstírá v nich těžkou opilost, nechává se sbalit chlápky, kteří v ní vidí snadnou kořist, a když má dojít k nejlepšímu, tak na ně nemilosrdně zaútočí. Útoky bývají spíš psychického rázu, ale její oběti i tak poznamenávají velmi bolestivě. Proč to bývalá perspektivní medička dělá? Protože na vysoké potkala kluka, který jí způsobil takové trauma, že rezignovala úplně na všechno. Opustila školu, vrátila se k rodičům, začala pracovat jako servírka v kavárně a jediné, co jí jakž takž baví, jsou výše uvedené noční lovy.

Jenže tenhle koníček nabere novou dynamiku ve chvíli, kdy se v jejím životě znovu objeví ten, kdo způsobil její současný stav, pohledný pediatr Ryan. Jak to s ním dopadne? To zjistíte 26. října ve 20 hodin v sále Městského kulturního střediska ve Vimperku. Ve filmu Nadějná mladá žena hrají dále Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, či Jennifer Coolidge.